Bu sitede (www.barbarosalagoz.com) yer alan her türlü tasarım, marka, logo ve ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgeler (bundan sonra ‘içerik’ olarak anılacaktır) üzerindeki fikri mülkiyet hakları ile telif hakları Barbaros Alagöz Emlak’a (bundan sonra yalnızca ‘Barbaros Alagöz Emlak’ olarak anılacaktır.) aittir veya bir lisans anlaşması çerçevesinde kullanılmaktadır.

Sitemizde yer alan içeriğin tamamı veya herhangi bir kısmı yalnızca sahiplerinin yazılı izni ile kullanılabilir. İçerik üzerinde izinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Web siteden alınan içerik herhangi bir ticari amaçla kullanılamaz.

Barbaros Alagöz Emlak bu web sitesi kullanım koşullarında, haber vermeksizin değişiklikler yapabilir.

Bu sitemizden üçüncü kişilere ait sitelere verilen bağlantılar, sizi Barbaros Alagöz Emlak’ne ait web ağının dışına götürebilir. Bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak Barbaros Alagöz Emlak hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır. Barbaros Alagöz Emlak, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Barbaros Alagöz Emlak ve bu sitenin oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan herhangi bir üçüncü taraf, bu siteye erişim veya sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali zarar, ziyan veya hasardan veya doğabilecek cezai sorumluluktan ötürü sorumlu tutulamaz.

Barbaros Alagöz Emlak, bu sitede yer alan içeriğin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya bilgisayar sistemlerinize bulaşabilecek kötü niyetli yazılımların sebep olabileceği hasarlardan Barbaros Alagöz Emlak sorumlu tutulamaz.

İş başvuruları hariç olmak üzere, web sitemiz ya da e-posta hesaplarımız aracılığıyla bize ilettiğiniz her tür yorum, öneri, fikir, grafik ve sair bilgiler, Barbaros Alagöz Emlak tarafından, size veya başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, ticari veya gayri ticari bir amaçla kullanılabilecektir. Barbaros Alagöz Emlak, iş başvuruları hariç olmak üzere kendilerine iletilen bu tür bilgileri gizli tutmak zorunda değildir.

18 yaşından küçüklerin, Barbaros Alagöz Emlak’ne ait web sitelerine velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından Barbaros Alagöz Emlak sorumlu tutulamaz.

Barbaros Alagöz Emlak içeriğin güncellenmesi ya da başka nedenlerle destek ya da bakım çalışmaları sırasında bu web sitesinin faaliyetini askıya alabilir, her zaman için herhangi bir bildirimde bulunmaksızın bu web sitesine erişime son verme hakkına sahiptir.

Bu web sitesinde yer alan bütün bilgiler ve tavsiyeler genel nitelikte olduğundan bunlara dayanarak karar vermemeniz gerekir. Barbaros Alagöz Emlak bu web sitesinde sunulan bütün bilgilerin, web sitesine dahil edildiği an itibariyle, doğru olmasına gayret etmekte, ancak bunların doğru olduğuna dair garanti vermemektedir.

Barbaros Alagöz Emlak web sitesini kullanan her ziyaretçi yukarıda yer alan kullanım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır.